/ Shenny © je zpátky / Aktuální: Psí youtube? /

chceš být affs?

šedá myška 2 21.díl

23. září 2010 v 9:53
Otočila jsem se směrem k silnici a všimla jsem si že zamnou jde Patrik.... přišel zamnou a řek - " Čau hele proč si odešla?" " no to..to je teď už jedno to neřeš"
Najednou se ze dveří vyřítila Lilly rychlostí kulovýho blesku a začla na mě chrlit "Hele hele Sandro už brzo tě seznámim s mim bratránkem!! přijede se na mě podivat jak sem ti řikala a on řikal že bude rád když pozná mou nej kámošku atd... taky se těšíš že jo.." řekla úplně šťastně Lilly a já načla po dlouhym tichu protože jsem s epotřebovala vzpamatovat z tý smrště vět tak sem řekla " a proč bych...." ale to sem nestihla doříct protože Lilly začla zase něco řikat
"ty jo Patriku kde ses tady vzal? ještě předchvíej si tady nebyl a to je divný aby ses tady tak najendou vyloup a..."
Naštěstí se mi jí v ani ne polovině její určitě zase dlouhý nesmislný řeči podařilo zastavit " Hele Lilliano SKLAPNI třeští mě z tebe palice tak že mě asi zachvíli pukne a ty tdy meleše takoví kraviny že by z toho jednoho kleplo!Ještě k tomu když mluvíš tak rychlůe sakra mluv pomalejc"
"s t a č í t a k h l e ?" začla pomalu odříkávát písmenko za písmenkem.."ježiši tobě snad hráblo nebo co! mluv úplně normálně.." no jo..jaksi mi rubplo v bedně..."
Do rozhovoru se pak vmísil i Patrik protože sme na něj jaksi pozapoměly.. " hele Lilly a to ti přijede jako nějakej tvůj bratranec jo?" řek otráveně " jo a vadí to snad?" odpověděla Lilly a já ještě dodala " ježiš vždyť bude prdel!" "jo to teda bude.." řek naštvaně Patrik a odešel..no nejsem blbá abych šla za nim ne? se uráží jako kdyby byl malí děcko..
"ježiš co je mu? tak tea nevim komu tady hráblo" řekla Lilly ů no to teda nějakej divnej! to je strašný ale to je jedno debi je on ne já!"
Nechaly sme to bejt a šli se naobědvat
Když už jsme měl skoro dojedený jídlo přošla Adriana..dneska byla nějaká jiná..tohle byl asi jedinej okamžik kdyse s ní dalo kominikovat .. " hlky berete že bysme si dneska večer udělali takovou mini pařbičku? jako já vy bryan patrik a chris.... "
"j oto bych brala aspoň to tady trošku ožije když je to tady furt o tom samim" řekla Lilly
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama