/ Shenny © je zpátky / Aktuální: Psí youtube? /

chceš být affs?

Duben 2012

Čaó :D

30. dubna 2012 v 11:58 | kocicky-malicke |  kecíky
tak jsem zas na chvilku tu..:D
vytvořila jsem na blogu stránku ;)
tak bude určitě více zábavy,ptž na blogu už nejsem ták často jak to bejvávalo :DD
Like ;)
na stránku můžete napsat všeco byste chtěli na blogu poměnit :-)
pokud nemáš fb (což se stává málo :D ) pište sem ;)
Bye :D
↑↑↑ Pěkný né? :D ↑↑↑

Upíří legie - Divná holka

18. dubna 2012 v 12:22 | Shenny © |  Upíří legie

Upíří legie

2.díl - Divná holka

Podivně se na mě dívala, jako bych jí něco udělala.Vyrývala si do mně oči. "Ahoj, jsem Kate." nahodila jsem řeč. "Hmm.." odpověděla mi prostým "Hm" a raději se dívala z okna. "Jak se jmenuješ ty?" dívala jsem se jí na sešit a na penálu měla nakreslenou lebku."Tia Meckedy?" dívala jsem se na její černě ozdobený rámeček na sešitu z Angličtiny. "Nech mě! To, že sedíš vedle mě neznamená že jsme kamarádky!" strčila do mě a odešla z lavice.Asi po pěti minutách zazvonilo.Pořád se nevracala.Ale konečně.Vrátila se a na záchodech si raději odmalovala své černé oční stíny.Sedla si na místo.Otočila se aby mi neviděla do očí. "Otevřete si školní sešity!" přikázala učitelka a sedla si ke svému stolku."Ale no tak..Tio, proč jsi k naší nové žákyni otočena zády?" slušně a bez jediné hrubky se učitelka dívala na Tiu. "Promiňte paní profesorko, chci se..

Vyberte další design blogu

17. dubna 2012 v 16:26 | Shenny © |  kecíky
Takže i s každým rozjezdem, je přece i nový vzhled blogu. V mém případě také, ale jen potřebuji souhlas Maki.Myslím že jí to nebude vadit..Jen se podívejte, jaké vzhledy vám nabízím ;) Všechny je možno na blog dát, a všechny jsem vybírala.Doufám že se vám budou líbit.. Jsou v c.č.


Upíří legie - Nová škola

17. dubna 2012 v 14:39 | Shenny © |  Upíří legie

Upíří legie

1.díl - Nová škola

Stála jsem před školou a máma mě pohladila po rameni. Docela se to zdálo jako že by mi chtěla popřát hodně štěstí, ale spíše naopak. "Neudělej mi ostudu!" přikázala mi máma a strčila do mě, abych už šla. "Jistě že, mami." pyšně jsem odvrátila nos a soustředila se na věci kolem sebe.Kolem mě se valila halda studentů. "Ahoj! Jsem Penelope!" pozdravila mě holka s dlouhými vlasy, skoro až na zem."A..Ahoj." koktavě jsem ze sebe vymáčkla. "Ty jsi asi ta nová, že jo?" usmála se a upravila si brýle. "Ano.Jmenuji se Kate.Těší mě." podali jsme si ruce a došli až do třídy. "Budeš s námi chodit do třídy.Tohle je Mike, Blair,Carolline,Kayl,Lucas,Lia,Gerrard,Tia,Theresa,Edward.." postupně ukazovala na všechny spolužáky. "Těší mě, jmenuji se Kate." podávala jsem si s každým ruku.Dívala jsem se po nové třídě, a prohlížela si novou učitelku. "Ahoj Kate, sedni si tamhle k oknu." usmála se učitelka.Sedla jsem si vedle nějaké holky...Upíří legie - Úvod

16. dubna 2012 v 19:06 | Shenny © |  Upíří legie

Upíří legie

úvod

Můj život začal tím; že jsem se narodila do naprosto obyčejné rodiny v New Yorku.Och..Promiňte.Zapomněla jsem se představit.Jmenuji se Kate Baghamová.Je mi necelých 17 let a chodím na střední.Prostě normální život holky.Protože ale rodiče se kvůli práci museli přestěhovat, žiju teď v New Jersey.Je to docela hodně daleko, takže už ani s kamarádkami nemám žádný jiný kontakt než telefon nebo skype.Od té doby, se mi život hodně změnil...

Obnova? Chcete mě zpátky?

16. dubna 2012 v 16:42 | Shenny © |  kecíky
Ahojky všichni, protože si ještě pamatuji heslo tohoto blogu, tak bychchtěla Maki pomoct :) Tenhle blog mám hodně ráda, a určitě by byla chyba ho nechat zchátrat. :)) Chcete mě zpátky za adminku? Byla bych moc ráda :) Hlavně se ptám Maki :D :D Vlevo ← je kočička kterou jsem upravila v PhotoScapu ;)) Dokonce i by zde mohla být nějaká uspořádaná soutěž, aby jsme to znovu rozjeli :)
PS: Jsem Mrrevnicov, kdyby něco :D
Nová zpráva :D

16. dubna 2012 v 16:20 | kocicky-malicke |  vtipy
Blondýna jde ke schránce. Podívá se do ní, zavře ji a jde zpátky do domu. Za chvíli k ní jde zase, podívá se do ní, zavře ji a jde zpátky. Opakuje to asi pětkrát. Sousedovi to už nedá, a tak se jí zeptá: "To asi čekáte nějaký dopis od dalekého přítele, že?"
Blondýna řekne: "Ále, chodím se tam koukat, protože na počítači mám napsáno, že v poště mám novou zprávu."

Game 0,1 // The sims 2

15. dubna 2012 v 19:53 | kocicky-malicke
Jméno:The sims 2
žánr:Strategie
Platforma:PC,GBA
Výrobce:Maxis (PC)
datum vydání svět:17.9.2004
datum vydání čr:17.9.2004
recenze:Začal se prodávat očekávaný simulátor života a vztahů The Sims 2. Nabízí milostné vztahy, přátelství, touhu po pěnězích, lásku, fungující genetiku, stárnutí, UFO a mnoho dalšího. Čtěte aktuální recenzi české verze hry.

Žeby rozjezd ? :O

15. dubna 2012 v 18:55 | kocicky-malicke |  kecíky
Nedávno jsem si vzpomněla na svůj úplně první blog..:)
a moc se mi stízká :-(
že bych zase začala? :) a protože se nudím...tak..
tady protřídím věci co už asi neplatí...tak..
jdu na to ;* :)
Kocicky-malicke